ישראל ישראלי

יועץ משכנתאות בכיר

אייקון של יועץ מומחה

רוצים להפחית את הריבית במשכנתא שלכם? פנו אלינו עוד היום לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות. 
תן למומחים לחסוך לך כסף. שקט נפשי לעשרות שנים. שירות מקצועי ואדיב.

משרד

נייד

ווטסאפ

מייל

בעסקה הכי גדולה בחיים שלכם אל תתפשרו על יועץ משכנתה ללא פיקוח של גוף מקצועי שיכול לתת לו תמיכה, גב ועשרות שנות ניסיון וביצוע של אלפי משכנתאות מכל הסוגים.

השאלה הזו נשאלה בבלוג הזה בשנים האחרונות מאות ואולי גם אלפי פעמים – ולכן, אני אחלק את התשובה שלי לשני מצבים – למי כדאי לקחת יועץ משכנתאות פרטי ומי יכול להרשות לעצמו לוותר.


מי יכול להרשות לעצמו לוותר על יועץ משכנתאות?
במידה והמשכנתא שאתם לוקחים יחסית ״קטנה״ (לדוגמא – פחות מחצי מיליון ש״ח) ובנוסף לכך יש לכם את היכולת ללמוד ולהבין את נושא המשכנתאות באופן נרחב יחסית בעזרת מדריך המשכנתא בבלוג, ויש לכם מספיק זמן ויכולת לנהל מו״מ טוב מול הבנקים – אולי תוכלו לוותר על ייעוץ משכנתאות.

יחד עם זאת, גם במצב כזה, בהחלט הייתי שוקל לפנות ליועץ ולבחון כדאיות – יכול להיות שגם במשכנתא קטנה ועם ידע מקדים שלכם, יועץ יוכל להציג היתכנות לחסכון גדול יותר משכר הטרחה שלו.

מתי כדאי (ואף מומלץ) לקחת יועץ משכנתאות?
במידה וסכום המשכנתא קטן יחסית (בדומה לסכום שהצגתי למעלה), אך אין לכם את הרצון / יכולת / זמן ללמוד את נושא המשכנתאות ולנהל מו״מ מול הבנקים – במצב כזה, בהחלט הייתי שוקל פניה ליועץ משכנתאות.

במידה והמשכנתא שלכם גדולה יחסית (לדוגמא – למעלה מחצי מיליון ש״ח) או שנושא המשכנתאות לא זורם בדמכם ואין לכם זמן ויכולת לנהל מו״מ – יועץ משכנתאות בהחלט צפוי לסייע לכם ולחסוך לא מעט כסף.

בנוסף, במידה והמשכנתא שלכם מוגדרת כמורכבת יחסית (לדוגמא – אחוז מימון גבוה, קיבלתם סירוב משכנתא, אתם תושבי חוץ, וכו׳) – זאת בהחלט סיבה מוצדקת לשכור שירותיו של יועץ משכנתא מקצועי שיסייע ויקל עליכם בתהליך אישור וביצוע המשכנתא.

תזכרו שבעסקה כזאת, לרוב סכום המשכנתא שעליו מדובר הוא עצום ומשמעותי ולכן גם המשמעות של כל טעות שאתם עלולים לבצע (בתכנון ההחזר החודשי, בניית התמהיל או הריביות) מאוד גדולה ויכולה לעלות לכם לא מעט כסף לאורך חיי המשכנתא.

בעבר לא תמיד חשבתי כך, אבל עם השנים ראיתי שבמקרים רבים המחיר עבור ייעוץ הוא קטן ביחס לתמורה של רוב היועצים ואל מול המחיר של לא לקחת יועץ. לכן, ברוב המקרים בהחלט הייתי ממליץ לפחות לפנות אל מספר יועצי משכנתא כדי להבין מה הערך שהם יכולים להביא עבורכם – רובם יהיו מספיק כנים לומר לכם אם הם יכולים לשפר עבורכם את המשכנתא או להשיג לכם תנאים טובים יותר.

אנו נבדוק ונשווה עבורכם בין כל הבנקים, חברות הביטוח וחברות המימון כך שתקבלו את התנאים הטובים ביותר !

אנו נבדוק ונשווה עבורכם בין כל הבנקים, חברות הביטוח וחברות המימון כך שתקבלו את התנאים הטובים ביותר !

לקוחות ממליצים

רוצים לחסוך כסף ?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

שאלון לפני ייעוץ לועדת תמהילים

לוח שידורים גורו

  שם המרצה: ערן פסטרנק

  יועצי ויועצות משכנתא את הזום הזה בכלל ואת ערן פסטרנק בפרט אתם לא רוצים לפספס. סקירת מאקרו כלכלה בדגש על מגמות עתידיות שמשפיעות על האינפלציה, אגרות החוב והריביות.

  שם המרצה: אנילה ניסימוב

  משכנתאות לגיל השלישי

  שם המרצה: יוליה זורובסקי, רו"ח

  איך נכון או לא נכון לבנות תמהיל? האם יש דבר כזה נכון? במה נתחשב בבניית התמהילים? כל ההגיון או חוסר ההגיון מאחורי עולם בניית התמהיל

  שם המרצה: עדי שטרן

  בשיעור הקודם בגורו דיברנו למה חייבים לססטם את העסק. בשיעור הזה נתחיל לבנות את הסיסטם שלכם. חשוב להגיע מוטיבציה לבצע!

  שם המרצה: ירון חכמוב

  באיילון ישנם חידושים משמעותיים במוצר פשוט לכאורה- משכנתא הפוכה. חידושים מבית איילון שנותנים פתרונות יצירתיים לאנשים עם פנסיה נמוכה או לכאלו הזקוקים להלוואה בגילאים נמוכים מ-60 כפי שמקובל במוצר זה.

  שם המרצה: יוליה זורובסקי, רו"ח

  כיצד צריך להגיש תיק של לקוח לכל בנק ובנק. נעבור על כל התורה של הגשה נכונה לבנקים - ומה זה נותן לי כיועץ?

  שם המרצה: עדי שטרן

  אם אתם עוד לא מכירים את הגורו, את היכולות שלו, את כל מה שהוא יכול לעשות בשבילכם (והוא יכול לעשות המון) תיקחו חצי שעה ותבואו להקשיב.

  שם המרצה: מאי שוסטר ולידיה לוי

  מטרת המפגש 1.שינוי תודעתי לעולם המכירה 2.הכרת מודל איתן-יסודות המכירה 3.משיווק למכירה -איך עושים את זה

  שם המרצה: רמי לוין

  בוובינר נעבור על דוח נתוני אשראי ונלמד איך לקרוא אותו ולמה צריך לשים לב.

  שם המרצה: לירז קליינר ועדי שטרן

  בנק ישראל עצר את האופציה של אנשים למשכן את הבית הקיים לטובת רכישת נכס חדש. יחד עם זאת, האופציה לעשות את זה לא הסתיימה. מוזמנים להגיע וללמוד איך עושים את זה